Üdv Idegen!

Ez egy Hellsing szerepjáték oldal, ami most már működő képes igaz hogy egyelőre senki nem játszik az oldalon de attól függetlenül az adminok figyelik az oldalt szóval ha törit írnátok ne aggódjatok le ellenőrizzük valamint ha kalandra vágytok azt is lemeséljük nektek ahogy az időnk engedi.
Üdvözlettel: A Staff Csapat.
Üdv Idegen!

Ez egy Hellsing szerepjáték oldal, ami most már működő képes igaz hogy egyelőre senki nem játszik az oldalon de attól függetlenül az adminok figyelik az oldalt szóval ha törit írnátok ne aggódjatok le ellenőrizzük valamint ha kalandra vágytok azt is lemeséljük nektek ahogy az időnk engedi.
Üdvözlettel: A Staff Csapat.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem.
 
KezdőlapPortálKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

 

 Ruby Majestic

Go down 
SzerzőÜzenet
Ruby Majestic
Vámpír
Vámpír
Ruby Majestic


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Apr. 26.
Age : 23
Tartózkodási hely : Két hulla között, épp a harmadik vérét szívom.

Character sheet
Tapasztalat:
Ruby Majestic Left_bar_bleue700/1300Ruby Majestic Empty_bar_bleue  (700/1300)
Vagyon: 100.00 font

Ruby Majestic Empty
TémanyitásTárgy: Ruby Majestic   Ruby Majestic Icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 11:56 am

Név: Ruby Majestic

Születési év: 1906

Kor: 107 év

Kaszt:Vámpír

Rang:Normál

Szül. hely: London

Nem:

Kinézet:Hosszú fekete haj, vér vörösen parázsló szemek. Hegyes füleimet, általában kiengedett hajam takarja. Karcsú, testem van, és ennek köszönhetően, a mászás, futás, ugrás, és az ehhez hasonló fizikai dolgok nem megerőltető dolgok számomra.
Szép idomokkal rendelkezem (azaz, sokan megfordulnak utánam), de nem élek vissza velük.
Jelleme: Emberként még vidám, vadóc, energikus lány voltam, de mióta átváltoztattak, megkomolyodtam. Már nem bohóckodom annyit, de emberi jellememből is maradt valamennyi. Élvezem a vámpír életet, bár a lelkem mélyén bűntudatom lesz, minden egyes kioltott emberi élet után. Még is van, mikor szórakozásból ölök, mert már megtehetem.
Ruby Majestic 317439_562584093764060_426437977_n

Fegyvere: Mikor mi. Van egy katanám, melyet apámtól örököltem, és mesterfokon forgatok. De általában a revolverem használom.
Vissza az elejére Go down
 
Ruby Majestic
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ruby Majestic

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Karakterlap :: Vámpír-
Ugrás: