Üdv Idegen!

Ez egy Hellsing szerepjáték oldal, ami most már működő képes igaz hogy egyelőre senki nem játszik az oldalon de attól függetlenül az adminok figyelik az oldalt szóval ha törit írnátok ne aggódjatok le ellenőrizzük valamint ha kalandra vágytok azt is lemeséljük nektek ahogy az időnk engedi.
Üdvözlettel: A Staff Csapat.
Üdv Idegen!

Ez egy Hellsing szerepjáték oldal, ami most már működő képes igaz hogy egyelőre senki nem játszik az oldalon de attól függetlenül az adminok figyelik az oldalt szóval ha törit írnátok ne aggódjatok le ellenőrizzük valamint ha kalandra vágytok azt is lemeséljük nektek ahogy az időnk engedi.
Üdvözlettel: A Staff Csapat.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem.
 
KezdőlapPortálKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

 

 Christopher Dante

Go down 
SzerzőÜzenet
Sir Christopher Dante
Vámpír
Vámpír
Sir Christopher Dante


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Oct. 26.
Age : 35
Tartózkodási hely : London, Egyesült királyság

Character sheet
Tapasztalat:
Christopher Dante Left_bar_bleue700/1300Christopher Dante Empty_bar_bleue  (700/1300)
Vagyon: 100.000 font

Christopher Dante Empty
TémanyitásTárgy: Christopher Dante   Christopher Dante Icon_minitimeCsüt. Ápr. 19, 2012 4:28 am

Név:Christopher Dante
Valódi név:Antony "Tony" Redgrave
Kaszt:Vámpír
Rang:Normál
Szül. idő:1345.01.17
Szül. hely:Glasgow
Kor:667 éves
Nem:Férfi

Kinézet: 175 cm magas, haja fehér színű közepesen hosszú, egyenes, szeme kék. Fekete bőrnadrágot, fekete pulóvert visel. Továbbá fekete acél betétes bakancs és egy bokáig érő vörös
bőrkabát, és egy pár fekete kesztyű alkotja ruhatárát.


Jelleme: Alapvetően nyugodt természetű, kicsit lusta, ám ha harcról van szó, gondolkodás nélkül ugrik neki ellenfelének. Emiatt számtalanszor került szorult helyzetbe.

Fegyvere: Rebellion: Egy claymoreról mintázott kard ezüst és acél ötvözetű szentelt pengével, és acél markolattal.

Christopher Dante Rebellion_4
Vissza az elejére Go down
 
Christopher Dante
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Christopher Dante

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Karakterlap :: Vámpír-
Ugrás: